Anne Hathaway, sahnede düşük yaptığını açıkladı! ‘Her şey yolundaymış gibi davranıyordum’

Yıllar geçmesine rağmen hala güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Anne Hathaway, başarılı oyunculuk kariyerinin yanında özel hayatıyla da magazin gündeminin konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

2013 yılında ‘Les Miserables’ (Sefiller) filminde canlandırdığı ‘Fantine’ rolüyle Oscar kazanan Hathaway, 2012 yılından beri Adam Shulman ile mutlu bir evlilik yaşıyor.

AÇIKLAMALARI DİKKAT ÇEKTİ

Jonathan ile Jack adında iki oğlu olan oyuncu Anne Hathaway, geçtiğimiz günlerde Vanity Fair ile yaptığı röportajda hamilelik süreciyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 

GÖSTERİDE DÜŞÜK YAPTI

Oscar ödüllü oyuncu, röportajında 2015 yılında Broadway gösterisinde düşük yaptığını açıkladı. Ünlü isim konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Sahnede her şey yolundaymış gibi davranırken bunu içimde tutmak çok zordu. Aksi halde gerçekçi olmak zorundaydım. İşler benim için iyi gitmediğinde, bunun diğer tarafında olduğum için kız kardeşlerimin de bilmesini istedim. Her zaman zarif olmak zorunda değilsiniz. Sizi hissediyorum. Bir şeyi bu kadar çok istemek ve bir şeyleri yanlış yapıp yapmadığınızı merak etmek gerçekten zor.

‘BU ACI ARTIK SADECE ONUN DEĞİLDİ’

Hathaway, Vanity Fair ile yaptığı geniş kapsamlı röportaja şu sözlerle devam etti:

Kalbimi kıran, aklımı başımdan alan ve bana umut veren şey, üç yıl boyunca neredeyse her gün, bir kadının gözyaşları içinde bana gelmesi ve ona sarılmamdı. Çünkü o da bu acıyı taşıyordu ve bu acı artık sadece onun değildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x