İş insanı kendisini terk etti, her yerden engelledi… Genç kadın IBAN üzerinden 1 TL atarak eski sevgilisini tehdit etti

Evli işinsanı, yabancı uyruklu sevgilisinden ayrılmaya karar verdi ve bütün iletişim kanallarından engelledi. Ancak genç kadın, işinsanına IBAN adresinden defalarca 1 TL göndererek, açıklama kısmından tehditler yağdırdı.

Soruşturma dosyasına göre, evli işinsanı İsa B., yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşayan Kırgızistan vatandaşı Dılıara T. ile duygusal bir ilişki yaşamaya başladı. Çiftin, yaklaşık 2 yıldır süren ilişkileri devam ederken, geçen mayıs ayında genç kadın hamile olduğunu öğrendi. Ancak İsa B., çocuğun alınmasını istedi.

Gönderilen mesajlara İsa B. de aynı şekilde yanıt verdi.İsa B. genç kadının kendisine şantaj yaptığı iddiasıyla 15 Ağustos’ta şikâyetçi oldu. İşinsanı alınan ifadesinde, Dılıara T.’nin beraberken çektikleri fotoğrafları ailesine göndermekle tehdit ettiğini, şantaj yaptığını ileri sürerek, “Bu şantajlara dönmeyince, abim İbrahim B.’ye yazdı. Toplamda 138 bin TL para istedi ve abim de de beni korumak amaçlı şantajlara boyun eğdi” dedi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Dılıara T., hakkında ‘şantaj, Tehdit, hakaret’ suçlarından soruşturma başlattı. Bu soruşturma gerekçe gösterilerek, Dılıara T.’nin ülkesine gönderildiği öğrenildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x